LIK 2017

Autor: Anita Balažinec Zdelar, Silvija Sanković-Tomlinović, 8. 3. 2017.

LIK 2017

Ove školske godine učenici OŠ Svibovec sudjelovali su izrazito uspješno na natjecanju osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna Varaždinske županije LIK 2017.

Ovogodišnji  LIK bio je inspiriran temom „Zvučna slika“, a učenici su radili digitalne fotografije na poticaj Ritam svjetla, ritam boje

Nakon provedenog školskog natjecanja, održanog 30. siječnja 2017. godine u OŠ Svibovec, povjerenstvo je za županijsku razinu natjecanja odabralo 10 radova, što je do sad najveći broj poslanih radova te govori o iznimnom interesu učenika.

Autori radova su sljedeći učenici (prema broju ostvarenih bodova):

Danijel Petric, 7.r.

Lara Bartolec, 5.r.

Lucija Drožđan, 6.r.

Mihajela Branjug, 6.r.

Elena Huzjak, 7.r.

Helena Parabić, 6.r.

Dijana Zorman, 6.r.

Tea Valjak, 7.r.

Mateja Pokos, 7.r.

Na županijsku razinu natjecanja pristiglo je 239 fotografija  učenika osnovnih škola.

Učenik 7. razreda naše škole, Danijel Petric, postigao je izvrstan uspjeh i osvojio 2. mjesto u Županiji, pohvaljen je za svoj rad  te će uz još devetero učenika predstavljati Varaždinsku županiju na državnoj razini natjecanja.

Uz Danijela, zapažen uspjeh postigli su i učenici: Lara Bartolec, Elena Huzjak i Hrvoje Muža, koji su zauzeli 69., 70. i 71. mjesto te su im radovi izloženi na izložbi radova u 1.OŠ u Varaždinu.

Otvorenju izložbe radova nazočili su pozvani učenici s mentoricom Silvijom Sanković Tomlinović, učiteljicom likovne kulture u OŠ Svibovec.

Priloženi dokumenti:
unnamed_(1).jpg (105.63 KB)