"Svibovečki filatelisti" nagrađeni za najbolji izložak na državnoj izložbi u Šibeniku

Autor: Anita Balažinec Zdelar, 5. 10. 2017.

Naši mladi „Svibovečki filatelisti“, pod vodstvom školske knjižničarke Anite Balažinec Zdelar, marljivo su pripremali izložbe kojima su uljepšavali hodnik škole tijekom cijele 2016./2017. godine. Našlo se tu raznih tema: Božić, Valentinovo, Uskrs, proljeće, Dan škole, a za kraj školske godine posebno su se potrudili te napravili izložbu na temu leptiri. Izložak koji je nastao zajedničkim trudom svih članova skupine (Elena Huzjak, Dora Kučina, Tea Valjak, Mateja Pokos, Željka Posavec, Danijel Petric) poslan je na XVI. regionalnu filatelističku izložbu koja se održala u srpnju 2017. godine u Šibeniku. Izložak je proglašen najboljim u grupi do 15 godina, a učenici i njihova mentorica dobili su diplome i knjigu za nagradu. Ravnateljica im je danas podijelila diplome te im zaželjela puno uspjeha u daljnjem radu.