Dan škole
Autor: Ivana Pintač, 31. 5. 2019.

U srijedu, 29. svibnja, svečanom priredbom smo proslavili 155. godišnjicu školstva u Svibovcu.  Na samom početku, nakon što smo himnom odali počast domovini te nakon najave naših voditeljica Dijane i Viktorije, prisutnima su se obratili zamjenik župana Varaždinske županije, gospodin Tomislav Paljak te zamjenik gradonačelnice Varaždinskih Toplica, gospodin Ivica Čičak. Nakon toga učenici su nam pokazali što su sve tjednima marljivo uvježbavali. Bilo je pjesme, recitacija, glume i viceva.

Na kraju priredbe ravnateljica škole Melita Mesarić podijelila je nagrade učenicima i mentorima koji su sudjelovali na županijskim natjecanjima. Za uspomenu na ovu našu veliku godišnjicu, ravnateljica je gostima, koji redovito podupiru rad naše škole, podijelila prigodne slike – rad naše učenice Renate Modrić i njene mentorice Sandre Pokos. Veselom pjesmom našeg zbora završili smo priredbu i pozdravili drage nam goste.

Fotografije pogledajte u Foto-galeriji.