SRETAN USKRS

Autor: Melita Mesarić, 10. 4. 2020.

Dragi učenici, roditelji, djelatnici OŠ Svibovec !
Iza nas su tri tjedna online nastave, nastave koja je sve nas natjerala da radimo da drugačiji način. Za sve nas: učitelje, stručnu službu, roditelje i učenike ovaj način rada, stvorio je nove, nepoznate izazove s kojima se još nismo u našoj praksi i životu susretali. Ponosna sam na sve učitelje, na naše učenike i roditelje.Hvala svima na strpljenju u provođenju nastave na daljinu, učiteljima na trudu u pripremi i postavljanju materijala i sadržaja, kao i komunikaciji s roditeljima i učenicima u virtualnim razredima, roditeljima na razumijevanju, brizi i pomoći oko rada s djecom i na kraju našim učenicima, pred kojima je najteža zadaća. Nove sadržaje razumjeti i naučiti u ovim iznimnim okolnostima nije nimalo lako.
Želim da se odmorite ovih dana, provedete ih u krugu obitelji.
Uskrs je najveći blagdan kršćanstva, kojim se slavi uskrsnuće Isusa Krista. običaj je da se na taj dan ,uz bogatstvo blagdanskog stola, okupe članovi obitelji i u miru u domu uživaju jedni uz druge.

Današnja situacija je drugačija od one na koju smo navikli svake godine. Naši učenici izradili su čestitke u programu Canva i ja vam uz pobjedničku čestitku Leonarde Pantaler svima želim sretan Uskrs i radosne uskrsne blagdane!  (uz napomenu #ostanitedoma)