ZAPRIMANJE PRIJAVNICA ZA UPIS U SREDNJU ŠKOLU
Autor: Melita Mesarić, 20. 7. 2020.

Novost od ove godine je mogućnost dostava prijavnica osobno ili elektroničkim putem (skenirano ili slikano).

Učenik može sam dohvatiti prijavnicu sa svog sučelja iz sustava NISPUSŠ u propisanom roku. Nakon što su učenik i roditelj/skrbnik ispisali i vlastoručno potpisali prijavnicu, prijavnica se može dostaviti razredniku osobno ili elektroničkim putem (slikana ili skenirana).

Prijavnicu sa svog sučelja iz sustava NISPUSŠ može dohvatiti i razrednik te je poslati učeniku u virtualnoj učionici ili elektroničkim putem.

Ako učenik nema mogućnost ispisati popunjenu ispisati popunjenu prijavnicu, učenik i roditelj/skrbnik mogu je digitalno potpisati te dostaviti razredniku elektroničkim putem.

Ako učenik i roditelj/skrbnik nemaju mogućnost ispisati popunjenu prijavnicu i nemaju digitalni potpis, popunjenu prijavnicu može ispisati razrednik, a učenik i roditelj/skrbnik dolaze osobno u školu i vlastoručno potpisuju prijavnicu.

Potpisanu prijavnicu elektroničkim putem može dostaviti samo roditelj/skrbnik i to, u pravilu, s elektroničke adrese koja je za kontakt roditelja/skrbnika navedena u e-Dnevniku. Ako je roditelj/skrbnik poslao potpisanu prijavnicu s elektroničke adrese koja nije navedena za kontakt u e-Dnevniku, razrednik treba kontaktirati roditelja/skrbnika telefonskim putem i provjeriti je li roditelj/skrbnik doista poslao potpisanu prijavnicu s te adrese.

PRIJAVNICU DOSTAVITI NA E-MAIL tajnistvo@os-svibovec.skole.hr ili ravnateljica@os-svibovec.skole.hr.

Ukoliko skenirate ili fotografirate prijavnicu molimo vas da provjerite da su svi podatci čitljivi te da slika nije mutna.

PRIJAVNICE SE ZAPRIMAJU OD 22.7. do 24.7. do 10 sati.

Ukoliko dolazite u školu potpisati prijavnicu molimo da dogovorite  se držite dogovora s razrednicima i dođete 23.07.2020. u 9,00 sati pridržavajući se svih epidemioloških mjera zbog epidemiološke situacije.