TERENSKA NASTAVA - OTOK KRK 27.09.2021.

Autor: Melita Mesarić, 29. 9. 2021.

Dana 27.9.2021.godine u 6.00 sati su učenici 6.a,8.a i 8.b razreda zajedno sa svojim razrednicama Višnjom Poustecki,Ana-Mariom Beatrice Šikić i Marijom Filipović krenuli na jednodnevnu terensku nastavu na otok Krk. Imali smo 2 kraće pauze. Iz Punata smo se vozili brodićem na otočić Košljun gdje smo posjetili franjevački samostan i razgledavali otočić. Nakon toga smo nastavili vožnju prema Jurandvoru gdje smo posjetili crkvicu Sv. Lucije u kojoj se nalazi replika Bašćanske ploče. Potom smo imali organizirani ručak u restoranu hotela „Corinthia“ u Baškoj. Obzirom da nam je vrijeme bilo iznenađujuće lijepo,otišli smo na plažu u Baškoj,gdje su onda učenici uživali kupajući se u moru,koje je još uvijek bilo ugodne temperature. U 17.00 sati krenuli smo doma. U povratku je bilo samo jedno stajanje u Vukovoj gorici, gdje su djeca imala priliku uživati u hrani iz Mc Donaldsa.

Oko 21.00 sat smo se sretni i zadovoljni vratili do Svibovca. Ujedno smo bili i pomalo tužni što su lijepi trenuci brzo završili te se djeca vesele nekoj novoj terenskoj nastavi.

IZVJEŠĆE NAPISALA:

Višnja Poustecki

Više fotografija pogledajte u fotogaleriji