preskoči na sadržaj

Osnovna škola Svibovec

Login
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

SATNICA, RASPORED SATI, VOZNI RED

Anketa
Koje od zabavnih događanja u školi biste odabrali i u njima sudjelovali?







KORISNI LINKOVI

 

Upisi.hr

 

CARNet e-knjižnica

 

Nacionalni portal za učenje Nikola Tesla

 

CARNet webmail

 

 

 

 

Kvizovi i igre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Izvannastane aktivnosti

    

  1. IZVANNASTAVNE I IZVANŠKOLSKE AKTIVNOSTI (VIŠI RAZREDI):
    1. Edo Golubić – Pjevački zbor – 4. – 8. razred
    2. Silvija Sanković Tomlinović – Likovna skupina – 5. – 8. razred
    3. Silvija Sanković Tomlinović – Školska učenička zadruga za učenike od 5. do 8. razreda
    4. Stanko Medvedec – Mladi tehničari – 5.-  8. razred
    5. Stanko Medvedec – Sigurno u prometu – 5. i 6. razred
    6. Jelena Pokos – Scensko recitatorska skupina – 5. – 8. razred
    7. Snježana Karan – ŠŠD „Tigrovi“ – 5. – 8. razred
    8. Snježana Karan – Sportska grupa - dječaci – 5. – 8. razred
    9. Snježana Karan – Sportska grupa – djevojčice – 5.-8.razred
    10. Damir Ivančić – Robotika – 5. – 6. razred
    11. Davorin Milić – Mladi povjesničari – 7. i 8. razred
    12. Višnja Poustecki – Mladi Nijemci – 8.a razred

 

  1. IZVANNASTAVNE I IZVANŠKOLSKE AKTIVNOSTI (NIŽI RAZREDI):
    1. Silvica Mikulić – Likovna grupa – 1. razred
    2. Sanja Grden – Mali modelari – 2.razred
    3. Jasna Pokos – Dramsko – scenska skupina – 3. razred
    4. Maja Kosec Horvat – Domaćinstvo i rukotvorine – 4. razred
    5. Dijana Belcar – Recitatorsko – likovna grupa – 1. i 3. razred
    6. Dubravka Mihalić – Dramsko recitatorska skupina – 1. i 3. razred
    7. Terezija Pokos – Likovno recitatorska skupina – 2. i 4. razred
    8. Ana Vuk Čmigović – Dramsko – plesna grupa – 2. i 4. razred
    9. Edo Golubić – Instrumentalna grupa – 1.b – 4.b  razred
    10. Edo Golubić – Pjevačka grupa – 1.c – 4.c
    11. Marija Filipović – Njemačka dramsko recitatorska skupina – 4. razred
    12. Snježana Karan USŠ – (Univerzalna sportska škola) – 3. i 4. razred
    13. Miroslav Kocijan – Songs and games in English – 4.b razred
    14. Damir Ivančić – Projekt ranog učenja informatike  od 1. do 4. razreda

                                  




preskoči na navigaciju