Dan BezVeze

Autor: Anita Balažinec Zdelar, 5. 6. 2024.

Dan BezVeze je projekt koji je pokrenula OŠ Rapska, Zagreb 2017. godine. Svjesni sve veće okruženosti digitalnim tehnologijama i njihovog utjecaja na naš život, nastavnici OŠ Rapska su pokrenuli ovaj projekt u želji da osvijestimo kada su nam tehnologije neophodne, a kada one nepovoljno utječu na naš život i zdravlje. Svake godine sve veći broj škola se pridružuje ovom projektu kroz razne aktivnosti.
Ove godine pridružili su se i naši nastavnici i učenici pa smo tako petak 31.5.2024. proveli u školskoj sportskoj dvorani uz društvene igre, pjevajući, plešući, igrajući stolni tenis i badminton, ali okušali smo se i u slikanju akrilnim bojama u radionici nazvanoj "Juice and paint". No najzabavnija aktivnost bila je "Vatreni pokus".
Tamara Mandac