WEB NAŠE ŠKOLE

Poštovani posjetitelji web stranice Osnovne škole Svibovec, Svibovec!

Ovu stranicu, u okviru  programa  informatizacije osnovnih škola u Republici Hrvatskoj, pokrenuli smo kako bi prvenstveno učenike, učitelje  i roditelje  informirali o najosnovnijim podacima vezanim uz povijest i strukturu škole, njenim zaposlenicima te aktivnostima koje se odvijaju u našoj školi. Od redovne nastave, izbornih predmeta, slobodnih aktivnosti do kulturnih i sportskih zbivanja.

Sadržaj se  redovito obnavlja, unose se nove  vijesti, a također imamo i arhivu u kojoj možete pronaći  zbivanja koja su se odvijala od početka stvaranja naše web stranice.

Nadamo se da ćete biti zadovoljni viđenim, a usput navodimo kako smo otvoreni za sve vaše primjedbe, pokude i pohvale, kao i na priloge koji bi mogli obogatiti  naš web sadržaj.

Melita Mesarić, dipl. uč.

Anita Balažinec Zdelar,

prof. i mag. bibl.